Seizoenplanning 2019-2020

Lesrooster

Maandag Ludinge DOCENT Bijzonderheden
11.00 - 12.00 Hatha Yoga Margonda Bouwman  
14.30 - 16.30 Jong Talent Lisette Hof Geen proefles
17.00 - 18.00 Free Run 1         6-9 jr Abel Tolner  
18.00 - 19.00 Free Run 2        10-12 jr Abel Tolner  
19.00 - 20.00 Free Run 3        13  jr ouder Abel Tolner  
20.00 - 21.00 Work Out Abel Tolner  
       
Maandag ZWET    
16.30 - 18.00 Trampoline Recreatie Ellen Vermeulen  
17.30 - 19.00 Trampoline Selectie Ellen Vermeulen Geen proefles
       
Maandag Kimme    
19.45-20.45 BodyShape Linda v Asselt  
       
Dinsdag ZWET    
  9.00 - 10.00 Peutergym Monique Schuiten  
       
Dinsdag Ludinge    
14.45 -15.30 Kleuter Gym gr 1 en 2 Tally Zevulun  
15.30 - 16.30 Recreatief Turnen 6-9 jr Tally Zevulun  
16.30 - 17.30 Recreatief Turnen 10-12 jr Tally Zevulun  
17.30 - 18.30 Recreatief Turnen 12+ jr Tally Zevulun Blokuur
18.30 - 19.30 Recreatief Turnen 12+ jr Tally Zevulun  
       
Woensdag Ludinge    
20.00-21.00 Yin Yoga Angela Gotlieb

 tot half november

       
Donderdag Ludinge    
14.30 -15.15 Kleuter Gym gr 1 en 2 Daniel Nieboer  
15.30 - 17.30 Selectie Jong Lisette Hof Geen proefles
17.00 - 19.30 Selectie Oud Lisette Hof Geen proefles
       
Donderdag Zernike    
15.30 - 16.30 Thema Sport  project   6-9 jr Daniel Nieboer  
16.30 - 17.30 Thema Sport  project 10 - 12 jr Daniel Nieboer  
17.30 - 18.30 Thema Sport project   13 + jr Daniel Nieboer  
 18.30 -19.30 Free Run  8 - 11 jr  Daniel Nieboer  
19.00 -20.00 Free Run en Jump 12 + jr Daniel Nieboer Nog niet gestart
       
Donderdag ZWET    
16.30 -18.30 Trampoline recreatie Ellen Vermeulen  
16.30 -18.30 Trampoline selectie Ellen Vermeulen Geen proefles
       
Vrijdag Ludinge    
17.00-17.45 Streetdance  Linda van Asselt Start bij voldoende deelname
17.45 -18.30 Streetdance  Linda van Asselt Eerst de eerste groep vullen!
       
Zaterdag Buiten    
8.30-9.30 Bootcamp Linda van Asselt  
       
Zaterdag De Kamp (turnhal)   Geen proefles
14.30-17.00 SEL Turnen Lisette Hof om even week
       
Turnselectie dag wordt gepland, leden van recreatief turnen worden uitgenodigd voor deze dag !
 

Vakantiedagen

 

 

1e schooldag ma 26.08.2019  start van het sportseizoen

 

 

 

Herfstvakantie                        za  19.10.2019 zo 27.10.2019 *

 

Kerstvakantie                         za  21.12.2019 zo 05.01.2019 *

 

Voorjaarsvakantie                  za  15.02.2020 zo 23.02.2020 *

 

Meivakantie                            za  25.04.2020 di 05.05.2020 *

 

Zomervakantie                        za  04.07.2020 zo 16.08.2020   

 

 

 

*Selectie zaterdagen kunnen afwijken van deze data

Bijzondere dagen:

Maandag     14 oktober      2019

Dinsdag       15 oktober       2019

Donderdag    5 december   2019

Donderdag  19 december   2019

Maandag       4 mei              2020

 

Mei vakantie flexibel per docent !

Zomer start  week 27

 

 

Feestdagen  2019-2020        Sluiting Sport accommodatie

 

1e, 2e kerstdag                            wo 25.12.2019 do 26.12.2019

 

Goede vrijdag                              vr   10.04.2020 

 

1e,  2e paasdag                            zo  12.04.2020 ma 13.04.2020

 

Koningsdag                                  ma  27.04.2020 

 

Bevrijdingsdag                             di   05.05.2020 

 

Hemelvaartsdag                          do  21.05.2020

 

1e, 2e pinksterdag                      zo  31.05.2020 ma 01.06.2020